O nas & Polityka Prywatności

ICL Wielkopolanin to firma z wieloletnią tradycją.

Od 1997 roku aktywnie działamy jako importer upominków reklamowych. Z roku na rok poszerzamy asortyment, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo doskonałej jakości parasole, artykuły ze stali nierdzewnej, kosze piknikowe, najmodniejsze modele kubków ceramicznych, szklanych i wiele innych ciekawych propozycji.
Jesteśmy bezpośrednim importerem, co pozwala nam zaoferować atrakcyjne ceny !

Naszym atutem jest dynamiczny zespół, miła obsługa i konkurencyjne ceny.
Zapraszamy do współpracy !

 

 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Niniejszy dokument określa sposób pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania danych osobowych przekazywanych za pośrednictwem niniejszego serwisu naszej firmie.

1. Administrator danych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest: ICL Wielkopolanin Sp. z o.o ul. Przemysłowa 36, 63-100 Śrem REGON: 634292954 NIP: 7811706890

2. Osoba wyznaczona do kontaktu w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych.

W celu przekazania wszelkich pytań, oświadczeń, żądań dotyczących przetwarzania Państwa danych można się kontaktować pod adresem e-mail: biuro@wielkopolanin.com.pl

3. Państwa dane znajdują się w naszej bazie z bieżących kontaktów handlowych i otrzymanych z rejestracji na stronie www.wielkopolanin.com.pl, spotkań biznesowych i targowych, a także z indywidualnych akcji telemarketingowych, mailingowych oraz z ogólnodostępnych informacji w Internecie.

4. Cel przetwarzania danych

Przekazane przez Ciebie dane wykorzystane będą tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówień, korespondencji pisemnej, kontaktu bezpośredniego oraz do wystawiania wszelkich dokumentów, w tym dokumentów księgowych niezbędnych przy realizacji i obsłudze zleceń. Dane te też możemy wykorzystać do informowania Cię o zmianach w usługach, cennikach i ofercie naszej firmy. Twoje dane mogą być przekazane innym podmiotom tj. firmy kurierskie, firmy spedycyjne, firmy obsługujące płatność, tylko i wyłącznie w celu obsługi, realizacji i dostawy zleceń. Podanie tych danych jest wymagane, gdyż w przeciwnym wypadku nie będziemy mogli poprawnie zrealizować Twojego zamówienia.

5. Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem w momencie przekazywania danych osobowych jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich poprzez odpowiednie zabezpieczenia. Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sam nie zachowasz zasad bezpieczeństwa w internecie. W szczególności musisz zachować w poufności login i hasło do portalu oraz nie udostępniać ich osobom trzecim.

6. W przypadku zmiany treści lub zmiany interpretacji przepisów RODO, a także zmiany treści lub zmiany interpretacji innych przepisów prawa związanych z przepisami RODO lub ochroną danych osobowych, Administrator może zmienić lub uzupełnić niniejszą informację o ochronie danych osobowych.